MEHMET ALTINDAĞLI ALTIN PALMİYE YILIN GENÇ İŞ ADAMI ÖDÜLÜNÜ ALDI

ALTINDAĞLI A.Ş CEO’su ve İSOBİL GENEL Müdürü Mehmet ALTINDAĞLI, 5. Altın Palmiye Ödülleri’nde ‘’Yılın Genç İş Adamı’’ seçildi.

Mehmet ALTINDAĞLI, SwissoteltheBosphorus’ta gerçekleştirilen ödül takdim töreninde‘’Yılın Genç İş Adamı’’ödülünü ünlü haber sunucusu Nazlı Çelik’ten alırken ‘’Yılın Televizyon Kanalı’’ seçilen STAR TV adına ödülünü STAR TV Kurumsal Pazarlama Direktörü Arzu Haksun Güvenilir’e takdim etti.

Gerçekleştirilen ödül takdim törenine medya, iş ve sanat dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı.

5. Altın Palmiye Ödül töreniyle ilgili konuşan Mehmet ALTINDAĞLI; ‘’ Böyle özel bir gecede böyle önemli isimle bir arada olduğum için çok mutluyum. Özellikle birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde Nazlı Çelik gibi milli duruşuyla gönüllere taht kuran bir haber sunucusunun elinden alıyor olmak ayrı bir mutluluk. Altın Palmiye, yıllardır emek vererek bu noktaya getirdiğim şirketim İSOBİL SMS ve ALTINDAĞLI A.Ş. için marka değerini arttıracak çok kıymetli bir ödül. Bu organizasyonun mimarı Nedim DELİBAŞA’a teşekkür ediyorum. Bir teşekkürümde 9 yıllık hayat arkadaşım 1 kızım ve 1 oğlumun annesi sevgili eşime. Önümüzde ülkemizin bekası için çok önemli bir genel seçim var, bende bu seçimde AK Parti İstanbul 2. Bölgeden milletvekili aday adayıyım. Desteğinizi bekliyorum. ‘’ dedi.

Mehmet ALTINDAĞLI kimdir?

1984’te İstanbul Kasımpaşa’da doğdu. Öğrenimini İstanbul’da tamamlayan ALTINDAĞLI Elektrik / Elektronik bölümünü bitirdi. Bilgisayar ve bilişim sektörüne yöneldi. Siyasi urumlar, dernek ve belediyeler için hazırlanan CRM yazılımlarında yöneticilik yaparak aktif görev aldı. Mehmet ALTINDAĞLI Uluslararası Sosyal Medya Derneği USMED ile Genç Anadolu Aslanları İşadamları Derneği ASKON Yönetim Kurulu üyesidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.