Türkiye’nin en büyük ticaret odası İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO) Meslek Komitesi ve Meclis Üyesi seçimleri tamamlandı.  İSOBİL, İTO Bilgi Teknolojileri Meslek Komite Üyeliğine seçildi.

İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen ve 154 sandıkta, 261’i Meclis üyesi olmak üzere 603 üye için oy kullanılan seçime ilgi büyük oldu.

İSOBİL’inİTO Bilgi Teknolojileri Meslek Komitesi Üyeliği’ne seçilmesiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan ALTINDAĞLI A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve İSOBİL Genel Müdürü Mehmet ALTINDAĞLI; ‘’14 yıldır bilişim ve teknoloji alanında çalışmalar yapıp sektörde büyük başarılara imza attık. İstanbul Ticaret Odası Türkiye’nin en büyük ticaret odası ve nitelikli üyelerden oluşuyor. Bilgi Teknolojileri Meslek Komitesi Üyeliğimizin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Sadece bilgi teknolojileri alanında değil faaliyet gösterdiğimiz her alanda hedefimiz zirvede olmak.’’ dedi.

İSOBİL kimdir? 

İSOBİL sürekli gelişen ve bütün yazılımlarını kendi ekibiyle hazırlayan, yeni nesil iletişim platformu, TELEKOM firmasıdır. Daha kaliteli hizmeti daha uygun fiyatlarla sunabilmek için gerekli her türlü yatırımı yaparak kendi Toplu SMS altyapısını oluşturup Türk Telekom İş Ortağı olmuştur. Ayrıca T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan Sabit Telefon Hizmetleri konusunda işletmeci (Operatör) lisansı alarak STH Kapsamında Yazılı Kısa Mesaj gönderim hizmetleri konusunda izinli, Türkiye’de hizmet veren operatörlerin sms atım altyapılarına direkt bağlı olarak profesyonel hizmet vermektedir. İSOBİL en yüksek müşteri memnuniyetini sunmayı hedef olarak belirlemiştir.