ALTINDAĞLI A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve İSOBİL Genel Müdürü Mehmet ALTINDAĞLI, 24 Haziran tarihinde yapılacak genel seçimlerde AK Parti’den milletvekilliği aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

Sosyal medya uzmanı, USMED Başkanı Said ERCAN ve Milat Gazetesi İnternet Haber Müdürü Şerif VAROL ile birlikte AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’na giden Mehmet ALTINDAĞLI, milletvekili aday adaylığı için başvuru işlemlerini gerçekleştirerek, başvuru formunu teslim aldı.

Aday adaylığı başvurusu ile ilgili konuşan Mehmet ALTINDAĞLI; ‘’2008 yılında AK Parti’ye üye oldum ve o tarihten beri gerek teşkilatlara gerekse belediyelere yazılım hizmeti sağlıyorum. Teşkilatların ihtiyaçları doğrultusunda seçim koordinasyon merkezi takip programı, üye ziyaret ve üye bilgi güncelleme, seçmen ziyareti, genç seçmen ziyareti programlarını hazırladım ve hazırladığım projelerin takibi ve danışmanlığını yaparak konuyla ilgili eğitim sunumları gerçekleştirdim.2014 yerel seçimlerinde tüm Türkiye’nin ‘’Seçim Sonuç Sistemi’’ni hazırladım ve 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın  ‘’Seçim Sonuç Sistemi’’ni hazırladım. 7 Haziran 2015 ve 1 Kasım 2015 Genel Seçimleri için ‘’Seçim Sonuç Sistemi’’ni hazırlayarak seçim sürecine katkı sağlamaya çalıştım. AK Parti’ye yaptığım hizmetleri, AK Parti milletvekili olarak da milletimiz için sürdürmek istiyorum. Aday adaylığı için başvuru sürecimizi tamamladık. Adaylık konusunda takdir genel merkezimizin. Hayırlara vesile olmasını diliyorum.‘’ dedi.

Mehmet ALTINDAĞLI kimdir?

ALTINDAĞLI A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve İSOBİL CEO’su Mehmet ALTINDAĞLI, 1984’te İstanbul Kasımpaşa’da doğdu. Öğretimini İstanbul’da tamamlayan ALTINDAĞLI Bilgisayar ve Bilişim sektörüne yöneldi. Siyasi kurumlar, dernek ve belediyeler için hazırlanan CRM yazılımlarında yöneticilik yaparak aktif görev aldı. Hobi olarak müzikle uğraşan ve Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği-MSG üyesi olan Mehmet ALTINDAĞLI girişimcilik, bilişim, yazılım, teknoloji, dijital pazarlama, sosyal medya reklamcılık, tiyatro ve sinema gibi pek çok alanda da faaliyet gösterip, sektörde 15 yılını doldurmuş bir Web yazılımcısıdır.Mehmet ALTINDAĞLI Uluslararası Sosyal Medya Derneği USMED ile Genç Anadolu Aslanları İşadamları Derneği ASKON Yönetim Kurulu üyesidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.