MEHMET ALTINDAĞLI SMART FUTURE EXPO ZİRVESİ’NE KATILDI

ALTINDAĞLI A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet ALTINDAĞLI, gençlik yapılanmasının yönetim kurulunda yer aldığı Anadolu Aslanları İşadamları Derneği ASKON’un ev sahipliğinde gerçekleşen Smart Future Expo Zirvesi’ne katıldı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank’ın açılış konuşması ile başlayan zirveye, siyaset, teknoloji, akademi ve medya dünyasının önemli isimleri katıldı.

“Dönüşerek Daha Güçlüyüz” sloganıyla İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Smart Future Expo 2018 – Akıllı Teknolojiler Zirve’sinde Marmara Üniversitesi, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi gibi birçok üniversitenin teknokent ve teknoparkları tarafından geliştirilen ürünler sergileniyor.

Altındağlı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet ALTINDAĞLI zirve ile ilgili; ‘’Gençlik yapılanmasının yönetiminde yer aldığım ASKON’un tertip ettiği böyle nitelikli bir zirveye katılmanın haklı gururunu yaşıyorum. ASKON Genel Başkanı Hasan Ali Cesur başta olmak üzere bu organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Mehmet ALTINDAĞLI kimdir?

1984’te İstanbul Kasımpaşa’da doğdu. Öğrenimini İstanbul’da tamamlayan ALTINDAĞLI Elektrik / Elektronik bölümünü bitirdi. Bilgisayar ve bilişim sektörüne yöneldi. Siyasi urumlar, dernek ve belediyeler için hazırlanan CRM yazılımlarında yöneticilik yaparak aktif görev aldı. Mehmet ALTINDAĞLI Genç Anadolu Aslanları İşadamları Derneği ASKON Yönetim Kurulu üyesidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.