İSOBİL SMS Genel Müdürü ve ALTINDAĞLI A.Ş Ceo’su Mehmet ALTINDAĞLI Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (Genç ASKON) Yönetim kurulu üyesi oldu.

14 yıldır bilişim ve teknoloji alanında çeşitli çalışmalar yapan, alanında uzman ve sektörde büyük başarılara imza atan genç işadamı Mehmet ALTINDAĞLI, üyelerinin kurumsal altyapılarını güçlendiren, üyeleri arasındaki sosyal ticari ve milli şuuru geliştiren, ekonomide ahlak ilkelerini önceleyen ve ülkemizin kuruluşlarının yurtdışında tanıtımına katkı sağlayan ekonomik projelere destek vermek amacıyla kurulmuş Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Gençlik teşkilatlanması olan GENÇASKON’un yönetim kurulu üyeliğine getirildi.

Mehmet ALTINDAĞLI, konuyla ilgili; ‘’Holdingleşme yolunda önemli başarılara imza attığımız bu yolda, ülke kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanma, ticaret, sanayi, Ar-Ge, teknoloji, finansman gibi konularda müteşebbislere gelişim ve rehberlik yapma amacıyla bir araya gelmiş ve bünyesinde ülkemizin hedeflerinin, stratejik planlarının, politikalarının yanı sıra potansiyel pazarları, sektörleri ve konjonktürel gelişmeleri yerel ve global düzeyde analiz eden girişimcileri bulunduran Anadolu Aslanları İşadamları DerneğiGençlik teşkilatlanması olan GENÇ ASKON’un yönetim kurulunda yer almaktan büyük şeref duyuyorum’’ dedi.

Mehmet ALTINDAĞLI kimdir?

‘’yeni nesil iletişim kanalı kısa mesaj’’ hizmeti veren İSOBİL SMS Genel Müdürü ve Altındağlı A.Ş Ceo’suMehmet Altındağlı 1984 yılında İstanbul’da doğdu. Bilişim ve teknoloji alanında çeşitli firmalarda AR – GE, inovasyon ve girişimcilik konusunda çalışmalar yaptı, çeşitli sektörlerde faaliyet gösterdi. İSOBİL bünyesinde birçok projeyi hayata geçiren Mehmet ALTINDAĞLI, siyasi kurumlar, dernek ve belediyeler için hazırlanan CRM yazılımlarında yöneticilik yaparak aktif görev aldı. Girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya reklamcılık, tiyatro ve sinema gibi pek çok alanda da faaliyet gösteren genç iş adamı, Mehmet ALTINDAĞLI markasını ortaya çıkararak holdingleşme yolunda önemli adımlar atmaktadır.

İş hayatının yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri ve siyasetle de ilgilenen Mehmet ALTINDAĞLI, evli ve 2 çocuk babasıdır.