İSOBİL’E YILIN KURUMSAL TOPLU SMS FİRMASI ÖDÜLÜ

 

İSOBİL SMS Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde ‘’Yılın Kurumsal Toplu SMS Firması’’ ödülünü aldı.

İSOBİL SMS’e 17 Aralık 2018 tarihinde Hilton Bomoti Otel’de gerçekleştirilen ödül töreninde ‘’Yılın Kurumsal Toplu SMS Firması’’ ödülü takdim edildi.

İSOBİL adına ödülü alan Genel Müdür Mehmet Altındağlı; ‘’Yılın Kurumsal Toplu SMS Firması ödülünü almanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. 12 yılda Türkiye’nin dört bir yanından binlerce müşterimize 7/24 kesintisiz hizmet vererek sektörde lider bir marka olarak bu başarımızı Altın Marka Ödülü ile tescilledik. Bize bu ödülü layık gören Altın Marka jürisine ve iletişimde yıllardır İSOBİL markasıyla çalışmayı tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederim.’’ dedi.

İSOBİL kimdir? 
İSOBİL sürekli gelişen ve bütün yazılımlarını kendi ekibiyle hazırlayan, yeni nesil iletişim platformu, TELEKOM firmasıdır. Daha kaliteli hizmeti daha uygun fiyatlarla sunabilmek için gerekli her türlü yatırımı yaparak kendi Toplu SMS altyapısını oluşturup Türk Telekom İş Ortağı olmuştur. Ayrıca T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan Sabit Telefon Hizmetleri konusunda işletmeci (Operatör) lisansı alarak STH Kapsamında Yazılı Kısa Mesaj gönderim hizmetleri konusunda izinli, Türkiye’de hizmet veren operatörlerin sms atım altyapılarına direkt bağlı olarak profesyonel hizmet vermektedir. İSOBİL en yüksek müşteri memnuniyetini sunmayı hedef olarak belirlemiştir.