İSOBİL SMS, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne toplu SMS hizmeti sağlama noktasında anlaşma sağladı.

Fatih Belediyesi, Küçükçekmece Belediyesi, Pendik Belediyesi, Sultangazi Belediyesi,İhh İnsani Yardım Vakfı, Ensar Vakfı,Sadakataşı Derneği, Hayrat Vakfı, 15 Temmuz Derneği, Mavi Marmara, TÜGVA, Bahçelievler Devlet Hastanesi gibi Türkiye’nin en büyük dernek ve kurumları ile çalışan İSOBİL SMS müşteri portföyüne İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni de ekledi.

ALTINDAĞLI A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve İSOBİL Genel Müdürü Mehmet ALTINDAĞLI, İBB Kasımpaşa Ek Hizmet Binası’nda, belediye çalışanlarına eğitim sunumu gerçekleştirdi. İSOBİL SMS’in müşteri portföyüne İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni eklemesiyle ilgili konuşan ALTINDAĞLI, ‘’Saygın dernek ve kurumlardan oluşan müşteri ağımıza İstanbul Büyükşehir Belediyesi gibi bir markayı katmaktan ötürü onur duyuyoruz. Sadece hizmet vermeyi değil bu hizmeti en iyi veren ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan firma olmayı kendimize hedef olarak belirlemiştik. Bu hedefimizi İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile yapacağımız çalışmalarda da zirve noktaya çıkaracağız.’’ dedi.

İSOBİL kimdir? 

İSOBİL sürekli gelişen ve bütün yazılımlarını kendi ekibiyle hazırlayan, yeni nesil iletişim platformu, TELEKOM firmasıdır. Daha kaliteli hizmeti daha uygun fiyatlarla sunabilmek için gerekli her türlü yatırımı yaparak kendi Toplu SMS altyapısını oluşturup Türk Telekom İş Ortağı olmuştur. Ayrıca T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan Sabit Telefon Hizmetleri konusunda işletmeci (Operatör) lisansı alarak STH Kapsamında Yazılı Kısa Mesaj gönderim hizmetleri konusunda izinli, Türkiye’de hizmet veren operatörlerin sms atım altyapılarına direkt bağlı olarak profesyonel hizmet vermektedir. İSOBİL en yüksek müşteri memnuniyetini sunmayı hedef olarak belirlemiştir.