İSOBİL’İN SPONSOR OLDUĞU OYUNA ÖDÜL

İSOBİL’in sponsor olduğu sosyal medya temalı tiyatro oyunu Twitter Fenomeni Romeo ve İnsta Girl Juliet Haliç Üniversitesi Gönüllülük Kulübü tarafından yılın en iyi tiyatro oyunu seçildi.

Gerçekleştirilen törende ‘’Yılın En İyi Tiyatro Oyunu’’ ödülünü ekip adına oyunun yönetmeni Halil İbrahim KAPLAN aldı. Erdi ÖGET’in kaleme aldığı tiyatro oyununda Tolga CANBEYLİ, Kerem BÜYÜKTAŞ, Sena KAHRAMAN gibi ünlü tiyatrocular rol alıyor.

Ödül törenine katılan ALTINDAĞLI A.Ş Ceo’su ve İSOBİL SMS Genel Müdürü Mehmet ALTINDAĞLI; ‘’Sponsoru olduğumuz oyunun ödül almasından dolayı gururluyuz. Ben bunu bir ekip işi ve ekip başarısı olarak görüyorum. Emeği geçen herkesi bu vesile ile tebrik ediyorum.  ALTINDAĞLI A.Ş olarak bu tarz projelerin içinde daha sık yer alacağız’’ dedi.

İSOBİL kimdir? 

İSOBİL sürekli gelişen ve bütün yazılımlarını kendi ekibiyle hazırlayan, yeni nesil iletişim platformu, TELEKOM firmasıdır. Daha kaliteli hizmeti daha uygun fiyatlarla sunabilmek için gerekli her türlü yatırımı yaparak kendi Toplu SMS altyapısını oluşturup Türk Telekom İş Ortağı olmuştur. Ayrıca T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan Sabit Telefon Hizmetleri konusunda işletmeci (Operatör) lisansı alarak STH Kapsamında Yazılı Kısa Mesaj gönderim hizmetleri konusunda izinli, Türkiye’de hizmet veren operatörlerin sms atım altyapılarına direkt bağlı olarak profesyonel hizmet vermektedir. İSOBİL en yüksek müşteri memnuniyetini sunmayı hedef olarak belirlemiştir.