Altındağlı A.Ş bünyesinde kurulan Altındağlı Fikir Sanat’ın korku-komedi türündeki ilk oyunu ‘’Bu Nasıl Aile?!’’ Sefaköy Kültür Merkezi’nde prömiyerini yaptı.

Yönetmenliğini Halil İbrahim Kaplan’ın yaptığı tiyatro oyunu ilk gösterimi ile kapalı gişe oynadı ve izleyicilerden tam not aldı.

Altındağlı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve Altındağlı Fikir Sanat Yapımcısı Mehmet ALTINDAĞLI AFS’nin ilk oyunu ile ilgili; ‘’Bu sene kurduğumuz ve uzun vadede farklı projeler için birlikte çalıştığımız ekibimiz güzel bir iş çıkarmış. Oyuna emek veren bütün arkadaşlarımı tebrik ederim. Salonu doldurup, bu özel günümüzde bizi yalnız bırakmayan katılımcılara da teşekkür ederim.’’ dedi.

Erdi Öget ile Halil İbrahim Kaplan’ın birlikte kaleme aldığı ve yönetmenliğini Halil İbrahim Kaplan’ın yaptığı korku-komedi türündeki oyun iki perdeden oluşuyor. Bir tiyatro eleştirmeni olan Behçet Eğilmez’in ailesi ile ilgili bazı gerçekleri öğrenmesi ve bu gerçeklerle mücadele etmesini mizahi bir dille ele alan oyunda Tolga Canbeyli, Kerem Büyüktaş, Sena Karaman, Onur Alagöz, Özgür Eraslan, Serpil Toprak, AlimDedei ve Kenan Etişgen rol alıyor.

Altındağlı Fikir Sanat kimdir?

Sanatın her alanında çalışma masaları bulunan Altındağlı Fikir Sanat (AFS) genç ve dinamik bir ekip ile varlığını sürdürmektedir. Altındağlı Fikir Sanat, sınırların gelişen teknoloji ile birlikte ortadan kalktığı ve en güzel tanıtımın kültür-sanat ile yapıldığı yeni dünya düzeninde ülkeye ve geleceğe faydalı olmayı hedeflemektedir.