Altındağlı A.Ş, sanatın her alanında hizmet vermeyi hedefleyen gönüllü sanat projesi Arakat Sanat ile ortaklık anlaşması imzaladığını duyurdu.

Birçok alanda faaliyet göstermek amacıyla kurulan ALTINDAĞLI A.Ş, 2015 yılında Valerii Ege Deshevykh ve Gönül Durmaz tarafından kurulan Arakat Sanat’a ortak oldu.

ALTINDAĞLI A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Altındağlı ortaklık ile ilgili; ‘’Sanatsal çalışmalara olan desteğimizi devam ettirmek amacıyla yeni nesil sanat platformu olan Arakat Sanat’a ortak olduk. Uzun vadede yapacağımız çalışmalarla bu platformu bir marka haline getirmeyi planlıyoruz. Ortaklığımız hayırlara vesile olsun.’’ Dedi.

Altındağlı A.Ş kimdir?

Faaliyet gösterdiği her alanda lider olmak, rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyelini müşterilerine değer katacak şekilde yönetmek vizyonu ile İSOBİL SMS Hizmetlerinin kurucu ortağı Mehmet Altındağlı tarafından kurulan ALTINDAĞLI A.Ş video prodüksiyon, müzik prodüksiyon, sosyal medya ve SEO, yayıncılık ve dijital yayıncılık, tekstil ve giyim, inşaat ve organizasyon hizmetleri vermektedir.