ALTINDAĞLI A.Ş ALTIN MARKA SPONSORLUK ÖDÜLÜNÜ ALDI

 

İSOBİL SMS Hizmetlerinin kurucu ortağı Mehmet ALTINDAĞLI tarafından kurulan ALTINDAĞLI A.Ş Video-Prodüksiyon Altın Marka Ödülleri Teknoloji Sponsoru ödülünü aldı.

17 Aralık 2018 tarihinde Bomonti Hilton’a gerçekleştirilen Altın Marka Ödülleri, ödül gecesinin video prodüksiyon hizmetlerini gerçekleştiren Altındağlı A.Ş bünyesindeki video prodüksiyon ekibi teşekkür ödülünü NDM Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Delibaş’ın elinden aldı.

Ekip adına ödülü alan yönetmen Halil İbrahim Kaplan; ‘’Ödülü tüm ekip adına alıyorum. Bir ekip işi ile bu güzel gecenin video-prodüksiyon anlamında çekim işlerini gerçekleştirdik. Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Altındağlı’ya ve bu güzel gecenin mimarı NDM Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Delibaş’a teşekkür ederim.’’

Altındağlı A.Ş kimdir?

Faaliyet gösterdiği her alanda lider olmak, rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyelini müşterilerine değer katacak şekilde yönetmek vizyonu ile İSOBİL SMS Hizmetlerinin kurucu ortağı Mehmet Altındağlı tarafından kurulan ALTINDAĞLI A.Ş video prodüksiyon, müzik prodüksiyon, sosyal medya ve SEO, yayıncılık ve dijital yayıncılık, tekstil ve giyim, inşaat ve organizasyon hizmetleri vermektedir.