ALTINDAĞLI A.Ş ALTIN MARKA ÖDÜLLERİNE TEKNOLOJİ SPONSORU OLDU

İSOBİL SMS Hizmetlerinin kurucu ortağı olan Mehmet ALTINDAĞLI tarafından kurulan ALTINDAĞLI A.Ş,  2. Altın Marka Ödülleri’ne ‘’Teknoloji Sponsoru’’ oldu.

Faaliyet gösterdiği her alanda lider olma amacıyla faaliyetlerine başlayan ALTINDAĞLI A.Ş, Türkiye’nin prestijli markalarının ödül alacağı 2. Altın Marka Ödüllerine ‘’Teknoloji Sponsoru’’ olarak organizasyonda video – prodüksiyon hizmeti verecek.

ALTINDAĞLI A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet ALTINDAĞLI konuyla ilgili; ‘’ Etik ilkelerden ödün vermeden, farklı alanlarda faaliyet göstererek kendi alanında uzman kadromuzla müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde yerine getirmek amacıyla kurduğumuz ALTINDAĞLI A.Ş, Türkiye’nin en önemli organizasyonlarından biri olan 2. Altın Marka Ödülleri’ne ‘Teknoloji Sponsoru’ oldu. Biz faaliyet gösterdiğimiz her alanda lider olma hedefiyle yola çıktık. Bu hedefimiz doğrultusunda uzman ekibimiz ile kaliteli hizmet vermeye hazırız.’’ dedi.

Altındağlı A.Ş kimdir?

Faaliyet gösterdiği her alanda lider olmak, rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyelini müşterilerine değer katacak şekilde yönetmek vizyonu ile İSOBİL SMS Hizmetlerinin kurucu ortağı Mehmet Altındağlı tarafından kurulan ALTINDAĞLI A.Ş video prodüksiyon, müzik prodüksiyon, sosyal medya ve SEO, yayıncılık ve dijital yayıncılık, tekstil ve giyim, inşaat ve organizasyon hizmetleri vermektedir.